Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miło jest nam gościć Państwa na naszej nowej stronie!

Szanowni Państwo! Oddajemy do Państwa użytku naszą nową stronę internetową! Z myślą o potrzebach naszych Klientów i dynamicznie rozwijającej się technologii mobilnej przeprowadziliśmy odświeżenie naszej strony internetowej.

Narodowy Spis Powszechny 2021

Informacje zbierane podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) będą podlegać rygorystycznej ochronie. Gwarantują to zarówno zapisy prawne nakładające m.in. bezwzględny obowiązek zachowania tajemnicy statystycznej, jak i zabezpieczenia informatyczne blokujące osobom niepowołanym dostęp do danych spisowych.

Narodowy Spis Powszechny 2021

Wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) odpowiedzą na pytania: ile nas jest, jacy jesteśmy i jak żyjemy. Informacje o tym będziemy mogli podać w aplikacji spisowej lub podczas rozmowy z rachmistrzem.

Pierwsza w Polsce anonimowa i darmowa platforma wsparcia dostępna w aplikacji mobilnej

Śniadanie Wielkanocne z dostawą

Łukasz Kulik Prezydent Miasta Ostrołęki po raz kolejny wyciąga pomocną dłoń do najbardziej potrzebujących mieszkańców. Tym razem organizując Śniadanie Wielkanocne z dostawą.

Prezydent zaprasza starszych, samotnych oraz potrzebujących wsparcia ostrołęczan którzy wyrażają chęć, by wolontariusze zawitali do ich domów z wielkanocnymi potrawami. Akcja odbędzie się w sobotę, 3 kwietnia. Przygotowaną paczkę wolontariusze przywiozą do domu w godzinach 9:00-14:00.

Aby otrzymać paczkę z wielkanocnymi potrawami, wystarczy skontaktować się z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Ostrołęce za pośrednictwem numeru telefonu: 505 778 076. Zgłoszenia przyjmowane są od 18 do 28 marca w dni powszednie w godzinach 8:00–16:00.

Mamy nadzieję, że taka forma Wielkanocy Miejskiej pozwoli wszystkim ostrołęczanom spędzić ten czas godnie, w życzliwej atmosferze, mając poczucie wspólnoty jaką jesteśmy.

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza wszystkich samotnych, starszych i potrzebujących na śniadanie wielkanocne.

Banery/Logo