Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miło jest nam gościć Państwa na naszej nowej stronie!

Szanowni Państwo! Oddajemy do Państwa użytku naszą nową stronę internetową! Z myślą o potrzebach naszych Klientów i dynamicznie rozwijającej się technologii mobilnej przeprowadziliśmy odświeżenie naszej strony internetowej.

Narodowy Spis Powszechny 2021

Informacje zbierane podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) będą podlegać rygorystycznej ochronie. Gwarantują to zarówno zapisy prawne nakładające m.in. bezwzględny obowiązek zachowania tajemnicy statystycznej, jak i zabezpieczenia informatyczne blokujące osobom niepowołanym dostęp do danych spisowych.

Narodowy Spis Powszechny 2021

Wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) odpowiedzą na pytania: ile nas jest, jacy jesteśmy i jak żyjemy. Informacje o tym będziemy mogli podać w aplikacji spisowej lub podczas rozmowy z rachmistrzem.

Pierwsza w Polsce anonimowa i darmowa platforma wsparcia dostępna w aplikacji mobilnej

Pomoc żywnościowa dla 300 osób

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce informuje, iż w dniu 24.03.2021 r. została po raz kolejny dostarczona pomoc żywnościowa dla 300 osób z terenu miasta Ostrołęki, w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym Podprogram 2020.

W skład dostawy wchodzą następujące produkty: makaron jajeczny świderki, płatki owsiane, kasza jęczmienna, mleko UHT, ser podpuszczkowy dojrzewający, szynka wieprzowa mielona, pasztet wieprzowy, filet z makreli w oleju, cukier biały, olej rzepakowy (łącznie około 5 ton żywności).

Powyższe wsparcie przekazywane będzie po rozeznaniu sytuacji osób/rodzin przez pracownika socjalnego MOPR i wydaniu skierowania uprawniającego do odebrania żywności. Poszczególne osoby/rodziny będą informowane telefonicznie przez pracowników socjalnych o terminie odbioru produktów.

Banery/Logo