Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miło jest nam gościć Państwa na naszej nowej stronie!

Szanowni Państwo! Oddajemy do Państwa użytku naszą nową stronę internetową! Z myślą o potrzebach naszych Klientów i dynamicznie rozwijającej się technologii mobilnej przeprowadziliśmy odświeżenie naszej witryny.

Pierwsza w Polsce anonimowa i darmowa platforma wsparcia dostępna w aplikacji mobilnej

Pomoc żywnościowa dla 800 osób

W dniu 24.05.2021 r. w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym Podprogram 2020, do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce dotarła druga tura 13 ton żywności dla 800 osób, które zostały zakwalifikowane do programu i otrzymały już część produktów.

W skład dostawy wchodzą m.in.: fasolka po bretońsku, ryż biały, szynka drobiowa, miód nektarowy wielokwiatowy, groszek z marchewką, koncentrat pomidorowy, buraczki wiórki, ryż biały, herbatniki maślane, makaron jajeczny świderki, płatki owsiane, mleko UHT, ser podpuszczkowy dojrzewający, cukier biały, olej rzepakowy.

Wydawanie żywności rozpocznie się w dniu 25.05.2021r. Poszczególne osoby/rodziny będą informowane telefonicznie przez pracowników socjalnych o terminie odbioru produktów.

Banery/Logo