Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Poszukujemy kandydatów na rodziców zastępczych

Jeśli:

» jesteś w stanie dać dziecku bezpieczny dom
» jesteś gotowy do niesienia pomocy
» los dziecka nie jest Ci obojętny

Zostań rodzicem zastępczym!

Żegnamy „Radosny Świetlicobus”

W czwartek 31 sierpnia 2023 r. zakończyła się X edycja mobilnej świetlicy „Radosny Świetlicobus”, która w okresie wakacyjnym odwiedzała ostrołęckie osiedla. „Radosny Świetlicobus” w roku 2023 r. w okresie wakacyjnym przepracował łącznie 200 godzin zegarowych, odwiedzając ostrołęckie osiedla. 

Świetlicobus uczestniczył w piknikach i festynach organizowanych przez Rady Osiedli. Każdy tydzień zabaw Świetlicobusu odbywał się pod innym hasłem tematycznym,  m.in.: „Wesoła Olimpiada” – ruch to zdrowie, „Wodny Świat” – zabawy i aktywności związane z wodą, „Podróż dookoła świata” – poznajemy kulturę obcych krajów, „Ale kosmos!” – ciekawostki, quizy i super zabawa, „Świat Fauny i Flory” – czyli co w trawie piszczy?, „Witajcie w naszej bajce” – świat bajek i baśni, „Detektywi są wśród nas”, „Do It Yourself” – coś z niczego w duchu inicjatywy Zero Waste, oraz „The Best of the Best” – najbardziej lubiane gry i zabawy.

W pracę mobilnej świetlicy „Radosny Świetlicobus” zaangażowani byli wolontariusze MOPR, którzy wspierali pracę animatorów i wspólnie z nimi organizowali gry i zabawy dla najmłodszych mieszkańców Ostrołęki. W tym roku 11 wolontariuszy MOPR przepracowało łącznie 558 godzin zegarowych. Dziękujemy wolontariuszom MOPR, za pomoc i wsparcie działań na rzecz najmłodszych mieszkańców miasta oraz wszystkim, którzy wspierali organizację tegorocznej edycji „Radosnego Świetlicobusu”.

Do zobaczenia za rok!

Banery/Logo