Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Poszukujemy kandydatów na rodziców zastępczych

Jeśli:

» jesteś w stanie dać dziecku bezpieczny dom
» jesteś gotowy do niesienia pomocy
» los dziecka nie jest Ci obojętny

Zostań rodzicem zastępczym!

Wigilia Miejska

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik oraz Wojciech Zarzycki Przewodniczący Rady Miasta zapraszają osoby starsze, samotne, młodzież, dzieci oraz całe rodziny na wyjątkową Wigilię Miejską, która odbędzie się 23 grudnia w godzinach 14:00-17:00 na Placu Wolności.

Spędźmy razem magiczny czas w atmosferze świątecznej radości i wspólnoty. Czekają na Was niezapomniane chwile, takie jak wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, spotkanie z Mikołajem oraz zwierzęta w zagrodzie. W godzinach 14:30-15:30 Harcerze z Hufca ZHP Ostrołęka im. gen. Józefa Bema będą dzielić się Betlejemskim Światłem Pokoju (prosimy o zabranie ze sobą lampionów).

Przygotowaliśmy także wyjątkowe stoiska z tradycyjnymi wigilijnymi potrawami, a występy dzieci, przedszkolaków i seniorów dodadzą naszej uroczystości wyjątkowego blasku. Zapraszamy do uczestnictwa w tym świątecznym spotkaniu, które ma na celu jednoczenie naszej społeczności i tworzenie niezapomnianych chwil w przedświątecznym okresie.

Banery/Logo