Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Kwestionariusz Samooceny Potrzeb Opiekuna

Poszukujemy kandydatów na rodziców zastępczych

Jeśli:

» jesteś w stanie dać dziecku bezpieczny dom
» jesteś gotowy do niesienia pomocy
» los dziecka nie jest Ci obojętny

Zostań rodzicem zastępczym!

Podziękowanie dla Zarządu i Pracowników Stora Enso Poland

Pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność za życzliwy gest i wsparcie. Dziękujemy za wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy.
Dzięki Państwa wsparciu możliwe było ufundowanie paczek świątecznych dla dzieci i młodzieży przebywających w rodzinach zastępczych funkcjonujących na terenie miasta Ostrołęki.

Życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

O czym warto pamiętać, żeby spokojnie odpoczywać?

BON CIEPŁOWNICZY 2026 ROK

W dniu 13 stycznia 2026 r. weszła w życie ustawa z dnia 18 grudnia 2025 r. o zmianie ustaw w celu usprawnienia mechanizmów wsparcia odbiorców energii elektrycznej i ciepła (Dz. U. z 2026 r., poz. 32), która w art. 3 i 4 wprowadziła zmiany w ustawie z dnia 12 września 2025r. o bonie ciepłowniczym (Dz. U. z 2025 r., poz. 1302).

Jednocześnie informujemy, że bon ciepłowniczy jest przeznaczony wyłącznie dla gospodarstw domowych, które korzystają z ciepła systemowego – czyli ogrzewania dostarczanego wyłącznie przez lokalne przedsiębiorstwa ciepłownicze, w sytuacji gdy jednoskładnikowa cena ciepła netto w danej grupie taryfowej przekracza poziom 170zł/GJ.

Zgodnie z komunikatem wydanym przez Energa Ciepło Ostrołęka  Sp. z o.o., wydanego w trybie wyżej wymienionej ustawy, jednoskładnikowa cena ciepła netto w rozliczeniach z odbiorcami w grupie taryfowej W1 wynosi 131,60 zł/GJ netto, w grupie taryfowej W2 wynosi 133,96 zł/GJ netto, w grupie taryfowej W3 wynosi 150,04 zł/GJ netto.

Zatem zapisy ustawy o bonie ciepłowniczym nie  mają zastosowania w systemie ciepłowniczym Energa Ciepło Ostrołęka Sp. z o.o. dostarczającym ciepło mieszkańcom Ostrołęki.

 

Banery/Logo